Wyniki konkursu na projekt miejsca do czytania przy szkole

Opublikowano 05/16/2018 o 20:49

Dnia 15.05.2018 r. jury rozstrzygnęło konkurs dla uczniów szkół średnich pt. „Miejsce do czytania przy Twojej szkole”. Gratulujemy wszystkim uczestnikom – otrzymaliśmy 23 prace, których poziom był bardzo wysoki – a więc wybór zwycięzców okazał się trudny.

Ze względu na bardzo zbliżone wyniki w ocenie przez jury poszczególnych projektów postanowiliśmy przyznać dodatkowo jedno wyróżnienie oraz sumarycznie 15 miejsc na warsztaty projektowe, które odbędą się 14 i 15 czerwca 2018 roku (o szczegółach powiadomimy drogą email)
1 MIEJSCE: KM9019 Patryk Raczek, Zespół Szkół Ogrodniczych w Bielsku Białej
2 MIEJSCE AS0110 Anna Sachadyń, Zespół Szkół im. Króla Kazimierza w Łęcznej
3 MIEJSCE PB2000 Paulina Bednarczyk, Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej
Wyróżnienie: JT0712 Justyna Trepiak, Zespół Szkół im. Króla Kazimierza w Łęcznej

Uzasadnienie jury:
1 miejsce: Praca została doceniona zarówno za kreatywny projekt o wysokich walorach funkcjonalnych, jak również za estetykę przedstawienia. Wyróżnia ją również wysoki poziom zmysłu konstrukcyjnego autora.
2 miejsce: W pracy doceniono minimalizm kompozycji oraz trafny dobór zieleni i materiałów. Na uwagę zasługuj również wysoki poziom rysunku odręcznego.
3 miejsce: : Praca wyróżniająca się pod względem koncepcyjnym – doceniono pomysłowość Autorki i oryginalność zaprojektowanych form, a także umiejętność ich zakomponowania w diagonalnym układzie. Na uwagę zasługuje również wysoki poziom rysunku odręcznego.

Wyróżnienie: W pracy doceniono dobrze wyważoną kompozycje, prostotę układu, umiejętny dobór zieleni oraz wysoki poziom estetyki całości opracowania.

Ponadto na warsztaty zapraszamy następujące osoby (oraz oczywiście laureatów):
1. Dawid Sęk, Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej
2. Sylwia Madej, Zespół Szkół nr 5 Technikum nr 4 w Tychach
3. Wiktoria Piertka, Zespół Szkół nr 1 w Olkuszu
4. Magdalena Kasperczyk, Zespół Szkół im. Konarskiego w Bochni
5. Alicja Pijewska, Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej
6. Damian Biały, , Zespół Szkół im. Króla Kazimierza w Łęcznej
7. Patrycja Brzykcy, Zespół Szkół im. Konarskiego w Bochni
8. Patrycja Klich, Zespół Szkół nr 1 w Olkuszu
9. Klaudia Pomierna, Zespół Szkół nr 1 w Olkuszu
10. Aleksandra Kozieł, Zespół Szkół nr 1 w Olkuszu
11. Anna Bryksy, VII LO w Krakowie

Jeszcze raz wszystkim laureatom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!!