KONKURS DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

Opublikowano 03/14/2024 o 17:23

Uwaga uczniowie szkół ponadpodstawowych! Katedra Architektury Krajobrazu ogłasza kolejną edycję konkursu „Zaprojektuj ogród” adresowaną do uczniów szkół ponadpodstawowych. Tematem tegorocznego konkursu jest projekt miejsca spotkań - przestrzeni sprzyjającej integracji.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół ponadpodstawowych, a w szczególności dla uczniów techników architektury krajobrazu. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Autorzy 12 najlepszych prac zostaną zaproszeni na warsztaty organizowane na Politechnice Krakowskiej. Kurs poprowadzony będzie przez pracowników Katedry Architektury Krajobrazu PK.

Ponadto nagrodami w konkursie są:

• pierwsza nagroda: tablet graficzny,
  • druga nagroda: czytnik e-booków,
  • trzecia nagroda: album związany z architekturą krajobrazu.

Jednocześnie informujemy, że planowany termin przeprowadzenia warsztatów i ceremonii rozdania nagród to 7 czerwca 2024 roku (jeżeli data ulegnie zmianie to nowy termin zostanie podany przez Organizatora najpóźniej w dniu ogłoszenia wyników konkursu).

regulamin konkursu

formularz zgłoszeniowy

Serdecznie zachęcamy do udziału!